Kolejka 1: Inauguracja w Ramsowie

Rozpoczęcie A-klasowego sezonu 2018/19 zbliża się wielkimi krokami i już w ten weekend odbędą się pierwsze mecze. W naszej grupie to my zainaugurujemy tegoroczne zmagania i już w sobotę o 16:00 zagramy w Ramsowie. Miejscowe Tempo w okresie przygotowawczym rozegrało aż 6 spotkań kontrolnych, z czego 4 wygrali a w dwóch musieli uznać wyższość rywali. Ich ostatnia potyczka miała miejsce 10 sierpnia, w której pokonali innego rywala ligowego, Burzę Słupy 7:2. W każdym z rozegranych meczów tracili bramki ale również dużo strzelali(20 strzelonych do 14 straconych). W ubiegłym sezonie Ramsowo zajęło 7 miejsce z 30 punktami na koncie. Na wyjeździe wygraliśmy 1:2 ale w Wojciechach to Tempo było lepsze i zwyciężyło 0:1. Mamy nadzieję na dobre, czyste spotkanie i oczywiście wygraną. Co ciekawe nie potrafimy wygrać w 1 kolejce od 10 lat, tj. od sezonu 2008/09. Najbliżej było w sezonie 13/14 kiedy zremisowaliśmy z Słupami 2:2. Dekada wydaje się być wystarczająco długim okresem bez wygranej, dlatego czas najwyższy to zmienić i w końcu odnieść upragnione zwycięstwo. Od lat nie było tak dobrej frekwencji i zaangażowania w letni okres przygotowawczy jak teraz. Trener miał do dyspozycji średnio 12 zawodników co pozwalało na odpowiednie i prawidłowe prowadzenie okresu. Jedziemy do Ramsowa walczyć o 3 punkty i dobrze wejść w nadchodzące serie A! KS!