Kolejka 17: Gminne Gran Derbi!

Przed nami najważniejsze mentalnie spotkanie w tym sezonie. W niedzielę na własnym boisku podejmiemy rywala zza miedzy, Granicę Bezledy. To zespół który spadł z Okręgówki po wielu latach w niej spędzonych i nie zapowiada się na awans. W dotychczas rozegranych meczach siedmiokrotnie zwyciężali, ośmiokrotnie przegrali i raz zremisowali. To daje szóste miejsce z dorobkiem 22 punktów. W tej rundzie zaczęli efektownym 7:1 z Jedwabnem, następnie odnieśli 3 porażki by tydzień temu pokonać na własnym stadionie 3:2 lidera z Gągławek. GKS na wyjazdach nie remisuje, tak samo jak my nie robimy tego u siebie. Statystyki nie wskazują na remis, chociaż z drugiej strony w rundzie jesienniej to właśnie punkt przywieźliśmy z Bezled. Wówczas było 1:1 a bramkę z rzutu wolnego strzelił Marcin Stankiewicz. Golem również z wolnego odpowiedział Kamil Krupiński. Na taki mecz nikogo nie trzeba motywować, zawodnicy są żądni wygranej i gotowi stoczyć kolejny bój. Derby odbędą się w niedzielę 12 maja o godzinie 15:00 a przyjemność ich prowadzenia będą mieć znani w powiecie sędziowie: Szymon Gałązka(główny), Adam Lewkowicz i Mariusz Domżalski. Dodatkowo na to spotkanie związek przydzielił obserwatora. Zapraszamy na stadion wszystkich sympatyków KSu! Do zobaczenia w Wojciechach!