Kolejka 4: Zaległy mecz z Wałpuszą

Już jutro środa, a to znaczy że jedziemy do Zabiela rozegrać zaległy mecz z drużyną GKS Wałpusza 07 Jesionowiec. Gospodarze jako Beniaminek dobrze zaczęli sezon zdobywając 7 pkt w pierwszych trzech meczach. Później mieli pauzę ze względu na przełożenie meczu z nami a następnie przegrali 3 kolejne spotkania. My na spokojnej fali zdobywamy kolejne punkty nie przegrywając jeszcze żadnego meczu. Co ciekawe jesteśmy jedną zczterechtakich drużyn w naszych warmińsko-mazurskich A-klasach. Daje nam to wysokie 3 miejsce i 12 punktów. Z Wałpuszą zagramy pierwszy raz w historii, o przeciwniku wiemy niewiele, ale jak we wszystkich spotkaniach znamy co mamy grać i jak podejść do meczu. Po ostatniej wygranej z Dźwierzutami mamy wiele do poprawy, przede wszystkim zaangażowanie i pressing w obronie. Trener będzie miał do dyspozycji większość zawodników, dlatego liczymy na kolejne 3 pkt i utrzymanie świetnej passy! Zaczynamy o godzinie 16:00, a zawody poprowadzi trójka sędziowska: Szczepkowski, Andryszczyk, Bugajski. KS!